نقشه های نمایشگاه کشاورزی شیراز-اردیبهشت 93 چاپ فرستادن به ایمیل

برای دریافت نقشه سالن های نمایشگاه بر روی نام هریک کلیک کنید.

سالن سرو

سالن ملاصدرا

سالن نرگس

سالن بهار

فضای باز ملاصدرا

هرم

سالن حافظ

فضای باز سالن حافظ  
آرمان سبز آدینه چاپ فرستادن به ایمیل

آرمان سبزآدینه، شرکتی است که در پی تجارب عمیق و طولانی مدت مدیران و سهامداران خود در زمینه مدیریت اجرایی و خدمات بازرگانی محصولات و نهاده های کشاورزی در بیست و پنچ سال گذشته به وجود آمده است. این شرکت با تکیه بر توانمندی های مالی، تخصصی گروه آدینه در امر تجارت بین المللی و همچنین دانش و تجربه در زمینه کشاورزی و باغداری در سطح وسیع توانست طی مدت کوتاهی به یکی از بزرگترین توزیع کنندگان نهاده های کشاورزی و ترویج گر دانش و خدمات نوین این علم در سطح کشور تبدیل گردد.

ادامه مطلب...
 
گروه توليدي اصفهان پلاست چاپ فرستادن به ایمیل

گروه توليدي اصفهان پلاست در سال 1376 با هدف استفاده بهينه از آب در کشاورزي با روش هاي نوين آبياري و همچنين ايجاد اشتغال و...تاسيس گرديد در سالهاي نخست توليدات خود را با توليد لوله هاي تک لايه  هيدرو فلو شروع  نمود  و در سال 1382 توليد لوله هاي پلي اتيلن در سايزهاي 16تا315 را به توليدات خود اضافه نمود . در سال 1385 جهت  تکميل نمودن  توليدات خود  با بهره گيري  از را تکنولوژي  روز  دنيا خطوط توليد نوار آبياري قطره اي با ضخامت وآبدهی هاي مختلف راه اندازي نموده است. همچنين در سال 1386 جهت  ارتقاء  سطح کمي و کيفي  محصولات  خود ، توليد

ادامه مطلب...
 
گروه صنعتی شگون پلاستیک چاپ فرستادن به ایمیل

گروه صنعتی شگون پلاستیک به عنوان اولین تولید کننده شیرهای توپی upvc ، اتصالات رزوه ای upvc و شیرهای پروانه ای ( ویفری ) upvc  از ابتدای عرضه محصولات جدید ، خود را موظف به حضور برنامه ریزی شده در تمامی نمایشگاه های معتبر و مرتبط می داند .

هدف گذاری این شرکت از حضور در نمایشگاه شیراز با اهداف کلی شرکت کاملا همخوان بوده ، بخصوص انکه نمایشگاه مذکور از سابقه درخشانی در عرصه کشت و کار برخوردار می باشد .ضمن آنکه اصولا نمایشگاه عرصه معرفی توانایی ها ، نقاط قوت ، دریافت  نقاط ضعف و مهمتر از آن رسیدن به راه حل های منطقی می باشد.

ادامه مطلب...
 
مجموعه شرکتها و کارخانجات کشت و صنعت چاپ فرستادن به ایمیل

1- لطفا در مورد خودتان  ومجموعه ای که مسئولیت آن را بعهده دارید توضیحاتی بفرمایید

مجموعه ما از سال 1349 توسط آقای فرهاد نصر با متراژ 30متر و تعداد 5 پرسنل راه اندازی شد. پس از سالها امروز مجموعه شرکت ها و کارخانجات کشت و صنعت با دارا بودن 4 سالن تولید و دفتر بازرگانی فعال در ایران  و بیش از 100 نفر پرسنل میتواند ادعا  کندقدمی هرچند کوچک در راه رشد و تعالی صنعت و کشاورزی کشور و کارآفرینی برداشته است.

ادامه مطلب...
 
شرکت مشکفام فارس مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

مدیر عامل : آقای محمد هادی بوستانی

هرچند که بسیاری از مردم مصرف سموم علی الخصوص مصرف سم در بخش محصولات کشاورزی را خطرناک ونامطلوب می دانند و ازاین بابت نگران هستند ، اما همین مردم نگران که تمایل به زندگی ارگانیک دارند باید بدانند که چنانچه مصرف سم از گردونه مبارزه با آفات وبیماریها حذف شود ، آنقدر ضایعات افزایش می یابد که چه بسا امنیت غذایی جامعه به خطر بیفتد.

ادامه مطلب...
 
شرکت بذرآفتاب چاپ فرستادن به ایمیل

بنام خدا

با توکل به الطاف الهی و در مسیر توسعه و پیشرفت کشاورزی ایران شرکت بذرآفتاب در سال 1381 برپایه و اساس تجارب دیرینه موسسین آن شکل گرفت و به ثبت رسید. این شرکت به عنوان واردکننده و توزیع­کننده عمده نهاده­های کشاورزی از همان بادی امر اهداف و راهبردهای بلند مدتی را در سرلوح کاری خود قرار داد که حاصل آن­ها را می­توان در رشد و گسترش فعالیت­ها و دامنه روزافزون ارائه خدمات به کشاورزان کشور مشاهده نمود.

ادامه مطلب...
 
شرکت آذرسرو بامداد چاپ فرستادن به ایمیل

صحبتهای مدیر عامل شرکت آذرسرو بامداد آقای سعید عودی

شرکت آذر سرو بامداد (a.s.b) در راستای بومی سازی دانش و فن آوری کشاورزی ارگانیک از سال 1377 فعالیت خود را در میهن عزیزمان آغاز نموده و در سال 1384 در بخش بازرگانی نهاده های کشاورزی متمرکز گردید ، این شرکت ضمن کسب نمایندگی انحصاری شرکتهای Tricodex و Amc chemical اسپانیا وoresin ترکیه در طول مدت فعالیت خود با بررسی کارشناسان توانست اولین و کاملترین سبد کود ارگانیک را در سال 1388 به بازار عرضه نماید . در حال حاضراین شرکت با اخذ مجوزات لازم نمایندگی انحصاری شرکتهای , merkez anadolu kimya ,  clone   Asanta tarim,را در خاورمیانه کسب نمود .

ادامه مطلب...
 
گروه کارخانجات شرکت ماشین کاشت آرو چاپ فرستادن به ایمیل

گروه کارخانجات شرکت ماشین کاشت آرو با الگوبرداری از دانش های نوین جهان و با تکیه بر گروهی از بهترین نیروهای متخصص در حوزه های تولید و بازرگانی، قدم در راهی مقدس برای رشد و پیشرفت کشاورزی و باغداری کشور برداشته است. احیای علوم پایه، تحقیق و پژوهش در زمینه ی شیوه های نوین ارتقا و تولید محصولات ارگانیک آلی و بیولوژیک و نیز تأکید بر کاهش آلایندگی های زیست محیطی از مهمترین اهداف این شرکت  است.

(پیام مدیرعامل شرکت ماشین کاشت آرو- آقای دکتر شهرام اسدی)

 
شرکت تولیدی بازرگانی نوین نیرو چاپ فرستادن به ایمیل

هدف آرمانی شرکت نوین نیروی خاورمیانه به عنوان فعال اقتصادی در صنعت دام و طیور کشور خارج از تجارت و بازرگانی که چهار چوب خود را دارد، ارتقاء سطح آگاهی فنی و علمی مرغداران و همیاری با صنعت مرغداری وصنایع وابسته است که افزایش توان و تولید ملی و کاهش ضایعات و نیل به بهره وری و خود کفایی به معنای تمام در این صنعت رادر کشور فراهم میسازد. بدین جهت نوین نیرو به عنوان عضو کوچکی از خانواده صنعت دام و طیور کشور همواره آماده است در پیرو انتقال آگاهی و علم روز صنعت مرغداری دنیا که با حضور در نمایشگاه های بین المللی و به کارگیری  پیشکسوتان و اساتید صنعت طیور کشور بدست می آورد، همواره در خدمت مرغداران عزیز استانن فارس و جنوب کشور باشد.

ادامه مطلب...
 
سبز شیمی شیراز چاپ فرستادن به ایمیل

 
شرکت پارس کشاورز چاپ فرستادن به ایمیل

 

شرکت پارس کشاورز در سال 1380 با هدف توسعه تولید کمی و کیفی محصولات، با استفاده از دانش نوین کشاورزی تاسیس گردید. با توجه به آرمانها و اهداف تعریف شده، از اوایل آغاز به کار، با بکارگیری نیروهای متخصص و مجرب و فارغ التحصیلان دانشگاهی و ارتباط با شرکتهای مطرح بین المللی زمینه های لازم را آماده نمود. استخدام بیش از 21 نفر نیروی کارشناس ارشد کشاورزی در تخصصهای مختلف این بخش، ایجاد کلینیک گیاهپزشکی با کلیه تجهیزات و امکانات، اخذ نمایندگی از شرکت بایر آلمان و آپولوسیدز آمریکا این امکان را فراهم نمود که یک ارتباط کاملاً علمی و فنی بین پرسنل شرکت و متخصصین خارجی بعمل آید.

ادامه مطلب...
 
گروه تولیدی پردیس چاپ فرستادن به ایمیل

اینجانب کورش اسد سنگابی، دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه شیراز، مدیریت و راهبری شرکت های گروه تولیدی پردیس، سبزه گستر فارس، مهندسین مشاور پویان طرح و نانو سیز را عهده دار می باشم.

گروه تولیدی پردیس از سال 1378 با هدف ارایه محصولات ارگانیک شروع به فعالیت نموده و با توجه به التزام شرکت به مسائل زیست محیطی و سلامت محصولات کشاورزی همواره در این خصوص گام برداشته و از معدود شرکت هایی است که تولیدات خود را در این راستا روانه بازار نموده است. این شرکت با دارا بودن هفتاد پرسنل در مقاطع تحصیلی دیپلم،       فوق دیپلم، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا توانسته است قسمتی از نیازهای کودی کشور را تامین نماید.

ادامه مطلب...
 
شرکت پرشین بنیان آریا چاپ فرستادن به ایمیل

مدیر عامل شرکت  پرشین بنیان آریا  : دکتر روح اله صابری ریسه

شرکت پرشین بنیان آریا یک مجموعه دانش بنیان مرتبط با پارک علم وفناوری بوده با هدف بهبود کیفی و کمی محصولات کشاورزی و یافتن فناوریهای جدید،پیوسته در حال جستجو برای یافتن ترکیبات غذایی برای گیاهان با ویژگی های مطلوب است . ازجمله محصولات تولیدی این شرکت ترکیبات بیولوژیک است که امروزه ایده آل ترین ترکیبات جهت استفاده در کشاورزی می باشد این شرکت با تکیه بر توان تخصصی نیروهای فعال ،شبکه های ساختاری پویا و تجهیزات موجود ، راه برای توسعه کشاورزی پایدار هموارتر ساخته و خود را ملزم به جلب رضایتمندی مصرف کنندگان دانسته و در این راستا از هیچ تلاشی چشم پوشی نخواهد نمود .

ادامه مطلب...
 
شرکت التون رانش چاپ فرستادن به ایمیل

شرکت التون رانش نمایندگی رسمی دایدونگ کره جنوبی

شركت آلتون رانش مفتخر است با بيش از 7 سال فعاليت گسترده و همچنين بيش از 30 نماينده رسمي در سراسر كشور در زمينه واردات ماشين آلات كشاورزي  فعالیت داشته و گامی موثر در بهبود ارائه دمات به کشاورزان عزیز بردارد.

ارتقاء سطح بهره وري و بالابردن بازدهي اراضي كشاورزي از طريق مكانيزه كردن سيستم صنعت كشاورزي و همچنين پيشبرد و تبديل روشهاي كشاورزي سنتي به روشهاي مدرن از اهداف بلند مدت اين شركت بوده و اين مهم مستلزم استفاده از تجهيزات بادوام و

ادامه مطلب...
 
درخواست مشارکت چاپ فرستادن به ایمیل

دهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و ماشین آلات کشاورزی، نهاده ها، دام و طیور، آبیاری و آبرسانی

زمان برگزاری: 9 لغایت 12 اردیبهشت ماه 1393 – شیراز

برای شرکت در نمایشگاه فرم درخواست را دریافت نمایید.

دریافت فرم درخواست مشارکت

 
گزارش تصویری هشتمین نمایشگاه بین المللی فارس مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

phoca thumb l agropars-end 1

بزرگترين نمايشگاه بين المللي تخصصي كشاورزي درفارس برگزارشد

 

ارديبهشت ماه سال جاري ، همزمان با هفته گراميداشت شهر شيراز ، استان فارس شاهد يكي از رخدادهاي مهم در بخش كشاورزي بود . استان فارس با پتانسيل و توانمندي هاي ويژه اي كه در بخش كشاورزي دارد هم چون سال قبل ميزبان كشاورزان وصنعتگران و صاحبان صنايع در بخش كشاورزي بود .

   هشتمین نمایشگاه بین المللی تخصصی کشاورزی فارس در تاريخ 12 اردیبهشت ماه در حالی آغاز به كار نمود كه ازدحام پر شور و بيش از حد جمعیت مشتاق بازدید کننده ، نويد استقبال و حضور بي نظير جامعه كشاورزي كشور را در محل نمايشگاه مي داد .

 

ادامه مطلب...
 
برنامه زمانبندی ارسال مدارک و انتخاب غرفه در نمایشگاه کشاورزی شیراز-اردیبهشت 93 چاپ فرستادن به ایمیل

برای دریافت اطلاعات بیشتر فایل اطلاعات ثبت نام را دریافت کنید.

دریافت فایل

 
فراخوان شرکت در نمایشگاه صنایع غذایی چاپ فرستادن به ایمیل

شرکت نگاه سبز نمایشگاهی پارس مجری بزرگترین نمایشگاه کشاورزی ایران برگزار می کند .

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی ،تبدیلی،تجهیزات آشپزخانه صنعتی و ماشین آلات مربوطه

24لغایت 27 دیماه 1392 -شیراز

مکان: محل دائمی نمایشگاه بین المللی فارس – شهرک گلستان

ساعت بازدید: 15 الی20

دریافت فرم درخواست مشارکت

نسخه PDF

دریافت نقشه فضای نمایشگاه

نسخه PDF


 
باز تاب نهمین نمایشگاه کشاورزی شیرازدر سایر نشریات چاپ فرستادن به ایمیل

برای مشاهده تصاویر نمایشگاه در سایر نشریات می توانید به بخش گالری تصاویر مراجعه فرمایید.

بازتاب نهمین نمایشگاه کشاورزی در سامانه بازار بزرگ کشاورزی ایران

 
<< شروع < قبلی 1 2 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 2

 

بنر
بنر
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterامروز192
mod_vvisit_counterدیروز345
mod_vvisit_counterاین هفته1856
mod_vvisit_counterهفته گذشته2805
mod_vvisit_counterاین ماه5721
mod_vvisit_counterماه گذشته64542
mod_vvisit_counterکل283644

We have: 3 guests, 2 bots online
شماIP: 54.211.138.180
 , 
Today: فروردين 30, 1393

اين يك واقعيت است !

طلعتیاين يك واقعيت است ! كشور ما و بخصوص استان فارس به لحاظ كم آبي و موقعيت آب دچار نقصان بوده و فراز ونشيب هاي زيادي را پشت سر گذاشته است .علي رغم تمام كاستي ها و محروميت ها ي زيادي كه بخش كشاورزي  تاكنون داشته است  ، استان فارس  ،باكسب مقام اول توليد  ادامه مطلب...

ریاست جهاد کشاورزی فارس

ریاست جهاد کشاورزی فارسبدون تردید در هیچ کشوری علوم وفنون پیشرفت نمی نماید مگر با کسب دانسته های نوین ، نظریه های تازه ، اختراعات بدیع وآموزشهای لازم وترویج آنها ،  پر واضح است که جهت محقق وعملیاتی این مهم ، برگزاری نمایشگاه های علمی واقتصادی ، سمینارها وکارگاههای آموزشی نقش اساسی راداشته ودارند  ادامه مطلب...